W medalionie duszy...

agnusia13 85

Od: 09.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 13,

Dopisów: 545,


Opis świata:

Oto opis bohaterów:Anastazja – szesnastoletnia dziewczyna. Ma krótkie, brązowe włosy, oraz zielone oczy. Gdy poznajemy bohaterkę, jest ona zagubiona. Nie bardzo wie, co robić. Zazwyczaj opanowana i spokojna. Gadatliwa i zabawna, ale tylko w grupie przyjaciół, których nie ma za wiele. Zamiast hucznych imprez i dyskotek, woli posiedzieć nad książką lub poserfować w sieci. Raczej zamknięta w sobie. Panicznie boi się się rzeczy i uczuć, których nie zna. Te cechy się zmieniają, gdy poznaje Kamila – w późniejszym czasie, jej chłopak.

Kamil – osiemnastoletni chłopczyna. Ma dość krótkie czarne włosy, które idealnie pasują do jego brązowych spojówek ocznych. Istne przeciwieństwo Anastazji. Wygadany, zawsze ma coś do powiedzenia i musi wtrącić swoje trzy grosze. Jest lubiany przez otaczające go społeczeństwo. Lubi imprezować i wypić sobie. Zna jednak umiar, do czasu. Gdy poznaje Anastazję, postanawia się zmienić. To jednak nie jest takie proste i czy tak naprawdę, on sam tego chce?

Karolina – rówieśniczka Anastazji. Łączy ich przyjaźń. Długie blond włosy i piwne oczy. Dość wysoka. Śledzi nowości w dziedzinie mody i wszystko, co jest z nią związane. Pochodzi z zamożnej rodziny, więc nie ma problemu, by kupować sobie modne, markowe ciuchy. Nie szpanuje jednak tym. Ma wielu znajomych, ale tak naprawdę to tylko Anastazja jest jej przyjaciółką.

Opowieść o dziewczynie, która nagle straciła wszystko. Poznała życie i ludzi, swoich rówieśników, lecz zapłaciła za to wysoką cenę. Skupiam się głównie na psychice dziewczyny. Postanowiłam się zabawić i pisać w pierwszej formie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dopisy:

1. Prolog „To już nie ma sensu . Nie dam...  27.09.2009 czytaj»
2. Rozdział I Anastazja , pośpiesz się , bo...  04.10.2009 2 czytaj»
3. Lekcja szybko minęła , przynajmniej mnie...  10.10.2009 czytaj»
4. W oddali usłyszałam śpiew skowronka . Był...  11.10.2009 czytaj»
5. Dział był banalny , początki istnienia...  31.10.2009 czytaj»
6. Rozdział II Sprawdzian z historii...  15.11.2009 czytaj»