Twierdza  zobacz opis świata »

Dopis 16: W sumie to mi się chce żygać...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- W sumie to mi się chce żygać. - Pu lekko pochyliła się i powoli wydaliła zawartość swojego żołądka. Postała chwilę na chwiejnych nogach i runęła twarzą w malowniczą kałużę. Elf przykrył ją tylko jąkąś skórą zwierzęcą i postanowił iść spać. Tylko dlaczego pod stołem zasnął? Następnego dnia dziewczyna obudziła się z ogromnym kacem. Słońce powoli oświetlało horyzont. Otrzepała się z ziemi i wymiocin. Z obrzydzeniem spojrzała na swoje brudne ubrania. Na szczęście w pobliżu płyną strumyk. Pu rozebrała się i wolno zanużyła w wodzie. Czuła jak gęsia skórka rozchodzi się po brzuchu, piersiach i wnętrzu ud. Woda była zimna. Poczuła, że sutki stwardniały gotowe do kąpieli. Zaczerpnęła wody i wolno polała sobie na kark. Strumień spokojnie spłynął po jej krągłościach. Usłyszała nagle jakiś szelest. Odwróciła się gwałtownie. Zobaczyła pięciu mężczyzn którzy przyglądali jej się z zachwytem. Złapała się powoli za swoją lewą pierś i zaczęła ją lekko ugniatać. Mężczyźni zatupali nogami i oblizali usta. Pu powoli zjechała dłonią po swoim płaskim brzuchu, aż dotarła do wzgórka. Mężczyźni zaczęli sapać.

- A figę! - krzyknęła i szybko zaczęła uciekać. Nago wpadła na maga, który pouważnym przyjrzeniu się dziewczyny narzucił na nią swoją pelerynę, a goniących ją mężczyzn zahipnotyzował.

- Koniec tego - powiedział cicho do niej. - Teraz czas na coś poważnego, a nie na seks - wyszeptał ciszej podchodząc do niej i delikatnie głaszcząc ją po szyji.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.