Oi!  zobacz opis świata »

Dopis 12: W tym czasie Panek i Miłka...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***W tym czasie Panek i Miłka siedzieli pod lasem. Przytulali się i pieścili. Dziewczyna strzeliła chłopakowi porę razy loda, on ją zaspokoił palcami. Bo palce to on miał pianisty. Długie, zgrabne i głęboko wchodziły.

- Wiesz co słonko? – naga Miłka usiadła na przyrodzeniu chłopaka i uśmiechnęła się.

- Cooo? – zapytał Panek delikatnie pieszcząc kciukiem brodawkę dziewczyny.

- Bo wiesz… ja się urodziłam chłopakiem i miałam operację i … - Miłka zamilkła. Panek zerwał się na równe nogi. Okrył się szybko ubraniem, przez przypadek przyodział Miłkowe figi, ale zaraz je rzucił.

- Zboczeniec! Ufoludek! Pedał! – krzyknął w twarz swojej dziewczynie. – Nie chcę cię znać! Spierdalaj! – uciekł szybko przez pola. A Miłka wzruszyła ramionami, wzięła kilka win i ruszyła w kierunku wsi. Panek zatrzymał się przy jakiejś polnej drodze, usiadł na skarpie i zaczął pluć i wycierać się z niewidzialnego dotyku.

- Robiłem to z mężczyzną – mruknął do siebie.

- Ja robiłam to z mułem. – Mruknął do niego jakiś głos. Podniósł głowę i spojrzał prosto w lśniące oczy. Znaczy – oczy się nie lśniły, ino okulary. Stała przed nim dziewczyna w sukience w kwiaty i z mnóstwem kolczyków na całej twarzy. Włosy miała krótkie i sraczoburaczkowe. Chłopak zerwał się na równe nogi.

- Jestem Panek – przedstawił się, lustrując dziewczynę od góry do dołu.

- Do mnie mów po prostu – Pu. – uśmiechnęła się i mrugnęła. Panek zaczął coś opowiadać, dwoić się i troić. Wyciągnął nawet wino, a dziewczyna nie odmówiła. Pociągnęła solidnego łyka i zaczęła opowiadać gdzie to ona nie ma kolczyków.***

W tym czasie Tygrys zaspokojony przez Marysię, która leżała na trawie i umierała z rozkoszy wpieprzał grzybki. Zobaczył nagle nagą Małą, która idzie przez pole. Miała naburmuszoną minę i ogólnie ciskała piorunami.

- Znalazłech grzybów – mruknął niepewnie Tygrys podając dziewczynie drobne hhalucynki. Mała odrzuciła je i spojrzała na chłopaka.

- Kurwa bierz mnie, bo pęknę z nadmiaru seksu. Pieprz mnie mocno! – rzuciła się na swojego chłopaka i zatopiła się w jego ustach. Marysia już doszła do siebie i zobaczyła Tygrysa, który pieprzy się z Małą, Domkę i Ebe wykorzystujące wibratory na wszelkie sposoby i Lenia, który smacznie spał. Jej wybór padł na tego ostatniego.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Za to, że się znów uśmiałam :D


nie muszę mówić kto gościnnie występuje jako Pu :P?


no domyśliłam się przecież :D


 


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.