Wędrówki

susie9 77

Od: 09.06.2010,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 108,


Opis świata:

Opowieść o wolności.

Akcja rozgrywa się w bliżej nieokreślonym Czasie. Wiemy, że Czas płynie tu bardzo wolno i jest obojętny na wszelkie prośby ludzi. Właściwie, każdy z Was może sobie wybrać Czas, w którym będzie żyła jego Postać. Warunkiem jest jednak, by dokładnie 24 czerwca spotkały się przy wodospadzie Leiloe.

Cała zabawa polega na tym, że każdy z nas tworzy jedną Postać i opowiada jej Historię. Historia Postaci zaczyna się wtedy, kiedy chcecie, a jedynym warunkiem jest to, że prowadzicie ją przez całą Krainę X do wodospadu zwanego Leiloe.

Dlaczego? Dlatego, że Kraina X od lat żyje sobie w spokoju, jednak pewnego Dnia wszystko ma się zmienić - ma się dopełnić pewien niezmierzony Czar. Nasze Postacie wyruszają do wodospadu Leiloe by zapobiec katastrofie. Mogą spotykać się po drodze, wędrować razem itd.

To od nich zależy, czy Kraina X zostanie uratowana, czy też w końcu upadnie. Postacie można opisywać w dopisach lub komentarzach. Można wprowadzać dialogi, jednak bez zbytniego naruszania praw osobistych innej Postaci.

Wszystkie Postacie muszą spotkać się przy wodospadzie Leiloe 24 czerwca, kiedy ma dopełnić się Czar. Od Was zależy, czy przejdą Krainę X w spokoju, czy też wciąż będą zmagały się z przeciwnościami losu. Oczywiście, można dodawać postacie epizodyczne, prosiłabym jednak, by ostatecznie odgrywać tylko jedną postać :)

Opis Krainy X, wodospadu Leiloe itd. zostawiam Wam. Ja napomknę coś od siebie w pierwszym dopisie, a potem razem prowadzimy Postacie do wodospadu. Pamiętajcie, że Postacie nie znają się i mogą wędrować nawet w różnych czasach.

Dostępne są wszelkie możliwości fantasy - magia, sztuczki, kosmiczny wygląd etc. Prosiłabym również, żeby postacie były różnorodne - od zwykłych ludzi do wampirów, elfów, nimf itd.

Jeśli chodzi o Krainę X, to mieszkają w niej głównie ludzie, choć zdarzają się różne magiczne stworzenia. Nie mają pojęcia o dopełniającym się Czarze - tylko nasze Postacie o tym wiedzą, dlatego - nie komunikując nikogo, lub za poleciem zweirzchniki - pędzą na 24 czerwca do wodospadu.

Można pisać w pierwszej lub trzeciej osobie - zależnie od upodobań. Prosiłabym jednak, by pisanie było przejrzyste i w miarę jednorodne.

Mam nadzieję, że akcja będzie rozgrywać się bardzo żywo. Resztę pzoostawiam Wam. Ogólny zarys Krainy X przedstawię w pierwszym dopisie i to jego należy przeczytać.

A teraz... Zapraszam do pisania :)

Dopisy:

1. Kraina X rozciągała się na równinach , acz...  05.03.2011 2 czytaj»
2. Allison Morris i jej historia...  19.03.2011 2 czytaj»