Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 727:Wkurzyłam się . I to mocno , aż po...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Wkurzyłam się. I to mocno, aż po koniuszki włosów.

Idę na sylwestra do koleżanki na domówkę, ot normalna impreza, tylko trzeba dotrzymać do dwunastej i rzucić się sobie na szyję.

Miała iść ze mną koleżanka ze studiów. Koleżanka, która nigdy nie była na imprezie, ostatnio piwo piła na swoją osiemnastkę z sokiem i zagryzaną pizzą. Chciałam jej pokazać jak to się baluje.

Umówiłyśmy się, że przyjedzie do mnie na dziewiętnastą, że potem pójdziemy do miejsca imprezy, prześpi się u mnie i następnego dnia jak wytrzeźwiejemy pojedzie do domu.Ja i moja mama jesteśmy bardzo gościnne. Wstałam dzisiaj rano, posprzątałam, naszykowałam spanie dla siebie i Lupy, wszystko przygotowałam, pojechałam z mamą na zakupy, bo wiadomo – gość to trzeba coś ambitniejszego zafundować.

Zwarta i gotowa – czekałam sobie na Lupę.

Wychodzę z psem się wysikać, a tutaj tirururu, telefon. Patrzę sobie co tam, a tutaj, że ona nie przyjdzie.

Boże. Jak ja się wkurzyłam. Napisała mi to o osiemnastej trzydzieści, a o dziewiętnastej powinna u mnie być. Och. Dzwoniłam, żeby pogadać i zapytać się dlaczego… Ale nic.

Jestem zła.

Zła, że mnie wystawiła, że wszystko przygotowałam, że się nastawiłam, że Lupa miała zawieźć moich rodziców na ich sylwestra z kolei.

Och.

Żegnam nowy rok z ostatnim wkurwem, ale już mi przechodzi. Pisanie to naprawdę dobry sposób na pozbycie się emocji. Jeszcze sobie na koniec zaklnę. Kurwa mać.Całkowicie oczyszczona ze złych emocji,Pu.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

No to było po prostu chamskie z jej strony ale może później się wyjaśni, też se zaklnę :D


KURWA MAĆ! 8D [bo jak oglądam pudło to tylko to mi się nasówa; Eee... Nie Ty ;) ]


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.