Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 496:Właśnie skończyłam robić zadania z matmy...

« poprzedni dopis
 

Stokrotka 52

Od: 11.06.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 386,


Właśnie skończyłam robić zadania z matmy i anglika. Myślałam, że jutro jest czwartek i że mam spr z histy. Pomyliły mi się dni na szczęście i nie mam nauki na historię.

Dzisiaj był dzień jak codzień, chociaż nieco bardziej nudny. W szkole miałam 5 lekcji , bo nauczyciele wspaniałomyślnie pochorowali.

Moje kochanie dzisiaj na pratykach, więc mam "czas wolny" do osiemnastej. Ugotowałam obiad prawie, czekam aż mama z pracy wróci. Zanudzić się idzie.

Przed chwilą zauważyłam, że mam już prawie 17 level. Dopiero dzisiaj zobaczyłam, że tak szybko mi te poziomy przeminęły:)

Dopisałabym coś, ale nie wiem co. Muszę porobić poprawki w "Trudnym szczęściu", ale nie wiem za co się zabrać najpierw. Myślę, że zrobię je jak będę miała więcej wolnego i natchnienia:)Zastanawiam się, jak to będzie gdy wyjadę na studia. Będę musiała chyba swojego psa zabrać ze sobą, bo moja siostra ma go gdzieś. Biedny siedzi sam w domu, aż ja wrócę. Jak tak można męczyć zwierzę? Mojego kochanego psiaka? To dziecko nie ma za grosz współczucia.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.