Płatek Śniegu  zobacz opis świata »

Dopis 1:Wpatrywałam się w widok zza oknem , po...

 

specyficzna_ja 7

Od: 01.05.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 32,


Wpatrywałam się w widok zza oknem, po kilku sekundach przenosząc wzrok na szybę. Drobne płatki śniegu, opadały na nią, tworząc pewnego rodzaju mozaikę. Przyglądałam się każdemu, i dostrzegałam różnice. Wyobrażałam sobie, że każdy płatek to człowiek i z każdą chwilą uświadamiałam sobie coraz głębiej, że mimo, iż z zewnątrz wyglądamy podobnie; mamy usta, nos, oczy, dłonie i resztę wspólnych części ciała, to jednak nasze dusze się różnią. Każdy podchodzi inaczej do życia, i każdy ma swoją własną, uniwersalną metodę na zwalczanie problemów. Jesteśmy jak płatki śniegu – tak, właśnie tak – jak płatki śniegu, które są podobne, a jednak inne. Analogiczne, lecz nie takie same. Uchylam okno i dotykam jednego z nich. Mam wrażenie, że wiruję. Obraz, który jeszcze przed chwilą miałam przed oczyma, zaczął się zamazywać, rozpraszać nieubłagalnie, aż w końcu zniknął, ukazując mi przeszłość.

Historię, którą chciałabym wam opowiedzieć i przez nią udowodnić, że bajka o kopciuszku, nie musi być wytworem ludzkiej wyobraźni, ale może mieć miejsce w życiu, zwykłego, żeby nie powiedzieć przeciętnego człowieka. Nazywam się Caroline Corswell i pragnę, podzielić się z wami moimi wspomnieniami. Nazywam się Caroline Corswell i udowodnię, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nazywam się Caroline Corswell.

 
1
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Opis mi się podobał, dopis jest jak dla mnie zbyt w stylu harlequina, ale chętnie zobacę jak to się rozwinie i może sama coś dopiszę :)


wiem ^^' ale cięzko mi było to ogólnie zacząć, bo nawet nie wiedziałam od czego ^^ a co do


harlequina to szkoda, że tak to wygląda bo nie chciałam, żeby tak wyszło ;)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.