Ironia? Dlaczego nie!?  zobacz opis świata »

Dopis 1:[Wpis stary i ubarwiony] Nienawidzę...

 

Keen_Student 190

Od: 05.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 17,

Dopisów: 404,


[Wpis stary i ubarwiony]Nienawidzę poniedziałków. Wyprzedzę Twoje pytanie i odpowiem krótko: bo przychodzi mi zasiąść w szkolnej ławie i w godzinach 7:30 - 15:00 jestem uziemiony w jednym pomieszczeniu z O. - klasową nimfomanką. Wyszło mi trochę dłużej niż krótko, ale niech już będzie. O. to dziewczyna nieprzeciętnej urody... poniżej przeciętnej. Niby niebieskooka blondi, a taka... cóż, brakuje mi słów. Do ulubionych zajęć Miss Nimfomanek należy m.in.: "skręcanie sutów" i "łamanie fistaszków". Myślę, że nie będę Was wprowadzał w jej rOoShOfIoOtKi świat. Lepiej, żebyście nie byli zbulwersowani, tym bardziej teraz, kiedy moja smętna historia dopiero się rozpoczyna.

Siedzę niekulturalnie na kuchennym blacie i zajadam się owocami winnego grona, zwanym również winogronem, owocem winorośli lub dziwnymi kuleczkami niepodobnymi do króliczych bobków. Wżeram winogron, aż mi się uszy trzęsą. Jak jakie dziecko wojny. Albo jak pan z Olimpu. Ale kontrast, racja? Ale należy mi się, kiedy jestem totalnie zmęczony. Jesienne słońce wpada przez okno i pieści mnie swoim ciepłem - nawet O. nie pieści lepiej.Ciąg Dalszy Chyba (Raczej Nie) Kiedyś Nastąpi...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

* [/j]mi

Typowe, kolega nie potrafi docenić tego co ma. Nie dość, że mu nimfomanka wsiada na kolanka to jeszcze obraża winogrona. Oj Ken. Jeśli trzęsą Ci się uszy to spróbuj się skupić na smaku, przecież te winogrona są pyszne! A ty je pożerasz jakbyś chciał zagłuszyć w sobie jakieś jęczenie owiec:-)


:>


Agata Pudełka, nennenen to reklama! :D


 


czad :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.