Błędy z przeszłości  zobacz opis świata »

Dopis 9: Wszystko szło zgodnie z planem...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***

Wszystko szło zgodnie z planem. Czwórka ludzi została złapana. Teraz z różnych stron świata miały zostać przywiezione ciała. Marcelina już leżała na podłodze śpiąc nienaturalnie długim snem, Małgorzata była w drodze a dwóch mężczyzn miało przyjechać następnego dnia około dwunastej. Plan taki mało konkretny na początku stał się idealnie skonstruowanym monstrum, którego zadaniem była zemsta. Długa i słodka zemsta.***

Jak był mały to miał dziewczynę. Jego pierwsza, przedszkolna miłość miała na imię Julka i nie posiadała jednego mlecznego zęba z przodu. Była pierwszą dziewczynką w grupie przedszkolaków, której wypadł ząb. Całą podstawówkę trzymali się razem, potem ich drogi rozeszły się, sporadyczne spotkania. Julka wyrosła na piękną pannę a mu było pstro w głowie. Poszaleli razem wyznając sobie miłość przez trzy miesiące. Potem koniec. Jurek poznał swoją obecną żonę. Julka leczyła swoje serce długo, długo. Teraz stała nad Jurkiem, który leżał na brudnym kocu w ciężarówce. Przyglądała mu się z ciekawością. Zobaczyła go przez przypadek. Wysiadła akurat ze swojego sportowego BMW, aby kupić na stacji paczkę fajek. Na stację podjechała stara ciężarówka i zatrzymała się obok auta dziewczyny. Julia kupiła papierosy i wracając do auta zajrzała ciekawie do otwartej ciężarówki.

- Jurek – poznała go od razu i weszła do środka. To był błąd jej życia. Jakiś mężczyzna z całej siły uderzył ją w tył głowy. Teraz dwa ciała dawnych kochanków leżały obok siebie i czekały na wypełnienie się przeznaczenia.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Hmmm Julka to piąta a miało być 4;D

Miało być 4, ale nikt nie napisał, że Julka będzie przetrzymywana etc. Mogą ją wyrzucić gdzieś po drodze czy coś ;d

Aaaa;D Hmm to chyba coś dopisze od siebie xD

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.