Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 434:Z dnia na dzień jest coraz gorzej . Czuję...

« poprzedni dopis
 

Jovanka 24

Od: 03.04.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 81,


Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Czuję się jak obca osoba we własnym domu. Jakbym była niechcianym gościem wśród całkiem nieznajomych mi ludzi.

Z ojcem w ogóle nie rozmawiam i nie dlatego, że jesteśmy pokłóceni.

Matkę zastąpiła mi jakaś obca kobieta, która chyba podszywa się pod moją rodzicielkę. Wygląda tak jak ona i ubiera się tak samo... ale to całkiem inna osoba. To ktoś kto na mnie patrzy, ale nie widzi. Słyszy, ale nie słucha. Mówi, ale nie pozwala mówić.

Siostra nie jest moją siostrą i na odwrót. Traktuje mnie jak nielubianą koleżankę z klasy. Praktycznie w ogóle nie rozmawiamy.

W domu czuję się jakbym cały czas miała 13 lat. A mam przecież 20...

Tak bardzo marzę, aby drugi rok studiów minął tak samo szybko jak pierwszy. I żeby trzeci przyszedł i odszedł tak samo szybko. Wtedy stąd ucieknę, daleko, daleko. Zaszyję się gdzieś, gdzie czas nie zatrzyma się tak, jak tutaj. Znowu coś mi siedzi na klatce piersiowej. Strasznie dusi...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Uciekanie od konfliktów jeszcze nikomu nie pomogło...


Nie mam siły na nic więcej... poza tym - nigdy nie byłam odważna...


jeżeli nic z tym nie zrobisz, to nie przejdzie. niezależnie od tego gdzie będziesz i jak daleko uciekniesz zawsze będzie cię dusić. czasem na chwilę rozluźni uścisk, ale cały czas będzie.  wiem, że łatwo się mówi. rozumiem cię. też nie jestem odważna...


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.