Biblia ewolucjonistów  zobacz opis świata »

Dopis 1:Z nicości powstał nasz świat . Nie było nic...

 

uran 38

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 79,

Dopisów: 516,


Z nicości powstał nasz świat. Nie było nic, nawet czasu. I nagle wielki wybuch, a po nim zaczął się rodzić świat.A gdzie był Ten, co stał sie przyczyną wszystkiego?Czy można sobie Go wyobrazić tak jak mnie, stukającego w klawiaturę swego laptopa, który połączony Internetem wywołuje akcję w odległym miejscu świata? Ja w Polsce, serwer na którym wszystko się dzieje we Francji.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 5

*Z nicości powstał[/o] nasz świat.

*ten[,] co

*mnie[,] stukającego

*akcj[ę]

*Polsce[,] OnMyślę, że "go" powinno być z wielkiej litery i nie mam pewności, czy "ten" też.

Dzięki Asiula! Wstyd, że mam takie aspiracje, a robię tyle błędów, chociaż to było w środku nocy. Może dzisiaj wreszcie usłyszę audycję, w której m.in. mówię: "Mnie też poprawiają!". Mam nadzieję, że uda się nagrać i wstawić na stronkę.

Żesz sie rozpisał Uran;] hehehe

Za pomysł ;) Podobie mie siem :)

To co: punkcior!


Podjąłeś bardzo ciekawe zagadnienia pod rozważenie... forma analizy tychże problemów - zuchwała w pewien sposób - też mi bardzo przypadła do gustu. Dziwne, że nie trafiłam wcześniej na to \"opowiadanie\", ale teraz za pomysł i odważną koncepcję jego realizacji daję zasłużone plusy. Dziwne, że \"opowiadanie\" trafiło do zapomnianych, biorąc pod uwagę żywotność kwestii, które podjąłeś, w naszej kulturze.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.