życie  zobacz opis świata »

Dopis 16:Z zamyślenia wyrwało go pukanie do drzwi...

« poprzedni dopis
 

asiula 27

Od: 29.10.2006,aktywny: ostatnie 2 tygodnie

Tekstów: 3,

Dopisów: 86,


Z zamyślenia wyrwało go pukanie do drzwi.

- Seth?

- Przepraszam, chcę pobyć sam.

- Dobrze, synku. - W głosie jego matki dało się słyszeć smutek.Przestało padać. "Pójdę na spacer. Ile czasu można spędzić pośród czterech ścian?" Seth przechadzał się alejkami parku. Próbował skojarzyć sobie cokolwiek, co połączyłoby go z nim samym sprzed wypadku. Jednak nie przyszło mu do głowy nawet najdrobniejsze wspomnienie.

- Seth! Seeeeth! - Głos dochodził z tyłu. Odwrócił się i zobaczył około dwudziestoletniego chłopaka.

- Seth, dobrze cię widzieć stary! Nareszcie. Już myślałem, że cię rodzinka do końca życia będzie pod kluczem trzymać. - Chłopak roześmiał się, przerywając na chwilę potok słów.

- Yyy... Cześć. - Odpowiedział niepewnie Seth.

- No co ty? Kumpla nie poznajesz? To ja - Angel. - "Ksywa czy imię?" Zdążył pomyśleć Seth i już jego myśli zagłuszył kolejny potok słów.

- Przypomnę ci - tworzymy razem stronkę WWW! Ja, razem z Marco, zajmujemy się dodawaniem tekstów na przeróżne tematy, a ty uzupełniasz wpisy swoimi super fotami! No, ale pewnie nie pamiętasz niczego przez ten wypadek. Nie martw się - wejdź na naszą stronkę i wszystko sobie przypomnisz. A teraz muszę już lecieć! Pa!

- Ale aaadres? - Zdążył wyjąkać Seth.

- Przecież to twoja startowa! - Znów śmiech i już go nie było."Zajmowałem się tworzeniem strony? Niemożliwe!" Seth rozejrzał się po pokoju. "Przecież tu nawet nie ma komputera". I wtedy zwrócił uwagę na lustra, które, jak mu się wydawało, wisiały na ścianie naprzeciw okna. Podszedł bliżej i... "No tak - przesuwne drzwi". Otworzył ukryte dotąd stanowisko pracy. Biurko, półki z książkami, całkiem niezły aparat fotograficzny i oczywiście komputer. Nagle poczuł się jakby spędził przed nim pół życia. Jego ciało samo wykonywało kolejne ruchy. Tak dotarł do folderu "Margaret". Oglądał zdjęcia ślicznej dziewczyny. Nie czuł nic, poza zachwytem nad urodą modelki i dobrze wykonanymi fotografiami. A jednak po policzkach spływały mu łzy...
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Bardzo mi się podoba. :) Plusik za łzy nad zdjęciami... :)

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.