Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 118:Za moim oknem również nie jest za ciekawie ....

« poprzedni dopis
 

oona 64

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 9,

Dopisów: 456,


Za moim oknem również nie jest za ciekawie. Dziwnie odczuwam w sobie szarość pogody. Kiedy natura zamiast szaty w kolorze jaskrawej zieleni nakłada na siebie żółto-brązową kreację i niekiedy szary szal, który wszystko zaciera.

Na jesieni budzi się ten maleńki smutek, który nie znaczy właściwie czegoś konkretnego, ale jest i przypomina, że wszystko ma swoją jesień, każda rzecz, sprawa, którą w naszym życiu zaczynamy. Raz uczucie da się znieść, innym razem kłuję, ale dopóki nie zaśnie snem zimowym, to będzie w nas pulsowało. Wydaje mi się, że na jesieni odczuwam jakiś lęk, czuję się mniej znacząca, mniej ważna.Mam chęć się uczyć, ale zawsze znajdzie się coś, co mnie rozprasza. Przynajmniej w ostatnich dniach. Jednak dziś po powrocie do domu zabiorę się za notatki, żeby mieć czyste konto i zero zaległości na ten tydzień.

Zapuszczam ostatnio opowiadania, ale mimo chęci nie mam czasu, kiedy indziej siły.

Patrzę sobie jak leży na łóżku i czyta książkę. Cieszę się, że jest, nawet jeśli zaczytany i nieobecny myślami, ale wiem, że jest mój i że da mi siłę kiedy będzie trzeba. Może znów przytulę się do niego i powiem cicho "dziękuję, że jesteś"?

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.