Przetarg miłości  zobacz opis świata »

Dopis 2:Zacisnął ręce na kierownicy i uśmiechnął...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Zacisnął ręce na kierownicy i uśmiechnął się kącikiem ust. Lekko, leciutko. Niemal niewidocznie. Jechał powoli drogą szybkiego ruchu do mieszkania kobiety. Odczuł nutkę podniecenia myśląc piosence. W głowie obracał słowa, zastanawiając się, jak będą wyglądać na drzwiach.

- Drzwi? Może lepiej ściana? - Szepnął do siebie i stwierdził, że jeżeli ściany będą żółte to napisze na nich, a jak nie to na drzwiach. Auto sunęło szybko. Za szybko. Niestety został złapany przez policję, jak przystało na wzorowego obywatela zatrzymał się i uchylił szybkę. Ściągnął okulary słoneczne i zmarszczył brwi.

- Co tam panie władzo? - Zapytał lekko.

- Mandacik, dokumenty proszę. - Policjant uśmiechnął się po służbowemu i zaczął wypełniać jakiś blankiecik. Nasz zabójca sięgnął ręką do torby. Delikatnie dotknął słoika, w którym znajdowała się czerwona maź. Obok leżały dokumenty. A piosenka Lady Pank dobiegała końca.***

- Nareszcie jej dom - stanął przed białymi, frontowymi drzwiami. Tu i ówdzie tynk odprysnął, ale jemu to nie przeszkadzało. Wyciągnął pęk kluczy z kieszeni i zaczął szukać właściwego.***

Ściany w kuchni były żółte. Zawartość torby została starannie wyłożona na zabrudzony okruszkami chleba blat. Znalazły się tam: rękawiczki, słoik z wcześniej wspomnianą mazią, pędzel.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Dobrze się czyta :)


* podniecenia[,] myśląc [o] piosence


* [/S][s]zepnął do siebie


* żółte[,] to


* a jak nie[,] to


* Niestety[,] został


* Co tam[,]


* [/Z][z]apytał


* jej dom[.]


* [/s][S]tanął


* białymi[/,] frontowymiAby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.