Instynkt  zobacz opis świata »

Dopis 17: Zajęcia trwają od ósmej do trzynastej...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


- Zajęcia trwają od ósmej do trzynastej. Ja je będę prowadził, potem przerwa półgodzinna. Od trzynastej trzydzieści do szesnastej zajęcia z różnych dziedzin i tak się nie uczycie, więc... Co piątek jest spotkanie dwugodzinne z innymi osobnikami ze szkoły. Weekend macie wolny, ale obiecuję, że będę dużo zadawać. - Nauczyciel wziął głęboki oddech i spojrzał na klasę. Panowała idealna cisza. Tak, to lubił. Przeniósł wzrok na Czartowskiego, który wiązał sznurówkę. Nauczyciel zmrużył oczy i głośno westchnął. - Dzisiejsza lekcja, lekcja numer jeden. Proszę powiedzieć, po czym poznajemy wampira? Może Królikowski - nauczyciel w zamyśleniu spojrzał na czarnowłosego chłopaka, który siedział obok Amandy.

- Po pierwsze kły, oczy przekrwione po zjedzeniu ofiary, następnie paznokcie, które po pół roku żółkną i takie zostają - Królikowski mówił cicho, ale wyraźnie i dobitnie.

- Królikowski, a ty się już umiesz przemieniać w nietoperza? - Nauczyciel podniósł wysoko brwi i uśmiechnął się z wyższością.

- Nie, jeszcze nie, ale wszystko w swoim czasie, na razie... - Królikowski wstał i mówił płynnie.

- Do jasnego gacka! Co mnie to obchodzi, co na razie? Szlaban! Będziesz dzisiaj karmić grugule. - Nauczyciel zaśmiał się i kazał usiąść Królikowskiemu. Chłopak usiadł z radością i wyciągnął przed siebie nogi. Spojrzał na swoje paznokcie - były całe żółte.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

grugule - nie wiem co to jest, wymyślcie coś :PP

Adrian Królikowski - wszystko wie, na każdy temat. Mimo to nie wywyższa się i jest przyjacielski. Jest wysoki i ma czarne, półdługie włosy. Uwielbia wnerwiać nauczycieli, typ klasowego błazna. Jednak ma wiedzę i zazwyczaj wychodzi ze starć obronną ręką. Przyszły chłopak Amandy.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.