Obóz Ostatniej Szansy  zobacz opis świata »

Dopis 22: Zaraz wysiadamy! Mleko biegał w tą...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


***

- Zaraz wysiadamy! - Mleko biegał w tą i z powrotem zganiając młodzież. Wszyscy patrzeli na niego jak na wariata. On jednak był bardzo podennerowowany. Martyna stała obok drzwi jednego z przedziałów oparta o jedno z siedzeń. Jej zielone oczy były mocno przyciemnione. Wyglądała na spokojną. Nikt jednak nie słyszał jej myśli. Trzy Głosy kłóciły się ze sobą, o to czy Richard jest fajny czy nie. Jeden z głosów zaproponował seks z chłopakiem. Dziewczyna gniewnie prychnęła.

- Jestem dziewicą i tak zostanie - wyszeptała do swoich myśli. Być może Martyna jako jedyna z obozu nie współżyła z mężczyzną. Zajmowała się pornografią i napadami. Przypomniała sobie ostatni napad, kiedy została zawieziona na policję. Pieniądze miały iść na mp3 i nowe ubrania. Jednak kicha, wpadła. Reszta bandy uciekła zostawiając ją samą. I oto przed nią Ostatnia Szansa. Szczerze wątpiła czy chce ową szansę. Pociąg zahamował. Pisk był głośny i wyraźny. Jednak Głosy krzyczały mocniej i mocniej. Martyna znów się skuliła opierając głowę o siedzenie.

- Wszystko ok? - Amanda zajrzała do przedziału.

- Spierdalaj, kurwo. Jasne, że wszystko dobrze, dziękuję - blondyna raz płacząc raz śmiejąc się stanęła na równe nogi. Wytarła zawartość nosa w długi rękaw bluzki. - Dzisiaj zabijemy jakiegoś człowieka - wyszeptała do koleżanki.

- Idziemy! - Mleko wypuszczał poklei młodzież, a miła pani, która miała brodawkę na nosie prowadziła ich do busa.

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

*On jednak był bardzo pod[denerwo]wany.

*Martyna stała obok drzwi jednego z przedziałów[,] oparta o jedno z siedzeń.

*Mleko wypuszczał po[ ]k[o]lei młodzież

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.