PRZECIEKI Z TEKI AMBASADORA JOHNA KAWY  zobacz opis świata »

Dopis 20: Zawieś mnie nad morze Emma patrzyła...

« poprzedni dopis
 

gebilis 64

Od: 25.08.2007,aktywny: dawno temu

Tekstów: 7,

Dopisów: 276,


- Zawieź mnie nad morze - Emma patrzyła nieruchomo przed siebie.- Zawieź mnie tam, gdzie rodzi się świt i ciemnieje dzień.
John spojrzał na nią spod oka. Samochód wolno toczył się w stronę otwartej morskiej przestrzeni. Emma przymknęła powieki. Droga łagodnie zakręciła i Johan zacisnął dłoń na kierownicy dopasowując koła do drogi.
- Daj mi odrobinę szczęścia w marzeniach - dobiegł go szept. Czekał chwilę na ciąg dalszy, lecz szept nie powtórzył się. Emma siedziała z głową opartą o podgłowek. Oczy nadal miała zamknięte. Johan zerknął w prawo. Dom niedaleko plaży powoli zmieniał kształty dopasowując się do wzroku patrzącego. Już było widać komin i czerwony dach. Johan westchnął.
Obraz domu powiększał się wtłaczjąc go w fotel. Ile czasu tu już nie był? Wspomnienia napływały i odpływały.
Przez uchylone okno samochodu dobiegły dźwięki muzyki. Johan znów zerknął na dom. Koło komina stał przeraźliwie chudy, okryty przydługim frakiem, na którym łaty walczyły o lepsze miejsce z dziurami, wysoki mężczyzna.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 2

Ostrzegałam :)). Potem, jak nie skasujesz :) coś domodzę.

Całkiem ładne, lecz nie zapominaj że to jest "Phantom" Rols Royca. Nie jestem pewien czy te typy występują w odmianie cabrio.
Skoro auto toczy się w kierunku morza, może warto się pokusić o dodatkowe funkcje, np możliwość odbywania podróży pod wodą (jak w filmie z Rogerem Moorem pt "Szpieg który mnie kochał)
Ale można kontynuować. Ja pracuję nad wątkiem którego akcja przenosi się trochę w czasie, w okolice Equador, gdzie szumią palmy a John Kawa zaczyna swoją szpiegowską przygodę i nie jest jeszcze nawet ambasadorem. Wymaga to w miarę rzetelnych studiów, nad kulturą, regionem oraz ogólną koncepcją która wtapia się w klimat latino. Przydała by się pomoc sponsora żeby na miejscu ogarnąć temat.

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.