To niemożliwe!  zobacz opis świata »

Dopis 60:Zdała sobie z tego sprawę . Była silniejsza...

« poprzedni dopis
 

Lolita 33

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 6,

Dopisów: 106,


Zdała sobie z tego sprawę. Była silniejsza niż jej się zdawało, szczególnie pod nieobecność Angeliny. Postanowiła jednak przeciągnąć sytuację w której to ona górowała i na dziś skończyć z nim zabawę. Wstali w milczeniu i opuścili lokal, po czym kiedy wrócili do firmy, okazało się, że przyjechały już wszystkie ciężarówki i papiery i pracownicy są w trakcie ich układania. Roger był potem już tak zabiegany, że tylko dwa razy minął się na korytarzu z Alicią. Za pierwszym posłała mu jeden ze swoich najgorętszych uśmiechów tylko dla niego. Natomiast za drugim już otarła się o niego klatką piersiową przechodząc w wąskim przejściu.

Przez cały dzień myślał tylko o niej, o seksie i o seksie z nią. Nie potrafił się zmusić, żeby skierować swoje myśli na żonę, dzieci, rodzinę. Zachowywał się zupełnie jakby zapomniał o ich istnieniu i nie powiedział jeszcze Angelinie, że z pracą przenosi się na stałe do San Francisco. Bał się jej reakcji, tego, że nie będzie chciała się wyprowadzić z Las Vegas.

Teraz jednak wcale o to nie dbał. Późnym wieczorem, kiedy w całym budynku firmy zostało około kilkunastu osób, a prace nadal trwały Roger przechodząc koło gabinetu Alici spostrzegł, że świeci się na jej biurku lampka. Była sama. Zastanwiał się czy wejść. Dobrze wiedział, co się może wydarzyć jeśli to zrobi. Chciał tego, do cholery pragnął jej, tak go rozpaliła…ale jednak jakiś głos kazał mu się zatrzymać. Był bardzo ichy i daleki, dlatego ruszył już w kierunku drzwi, kiedy usłyszał za sobą jakieś kroki i zrezygnował. Na szczęście

 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 0

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.