Oi!  zobacz opis świata »

Dopis 43:Zelifik był mądry . Wiedział , że nikt...

« poprzedni dopis
 

Pudelko 438

Od: 12.01.2008,aktywny: dawno temu

Tekstów: 32,

Dopisów: 1265,


Zelifik był mądry. Wiedział, że nikt nie da mu, ot tak sobie paznokcia. Wiedział też, że dziewczyny noszą tipsiki, które są takimi paznokciami, które podczas wkładania tamponu łamią się i zostają we właściwym miejscu na długi okres czasu i służą za wibrator. Wiedział o tym bardzo dobrze. Cóż z tego, że kiedy zobaczył nogi i przeczepiony do nich tłów z burzą blondo-odrostową włosów stracił dech w piersiach. Kobieta szła pięknie kiwając jędrną dupką, że Zelfikowi staną penis tak, że prawie sobie wydłubał oko. Ruszył za pięknością i przygotował się do ataku.

- Proszę pani... - zaczął tonem dziecka, które zgubiło mamę. Kobieta odwróciła się i spojrzała mu sutkami w oczy. Bo cyce i biała bluzka równa się widoczne sutki.

- Słucham cię? - zapytała kucając przed Zelfikiem tak, żeby mógł spojrzeć na jej twarz. On szczerze mówiąc wolał cyce, ale twarz też niczego siebie.

- Moja mama potrącona przez samochód została - powiedział pewnym głosem, a blondynka złapała się za głowę i zaczęła się pytać, co jak gdzie, a stuki nerwowo się napięły - Ja ją uratuję, ale potrzebna mi wódka i paznokieć.

- Po co?

- Bo tam jest takie coś. - blondynka zadowolona z odpowiedzi, którą zrozumiała spełniła prośbę chłopczyka.***

- Ebe! Mam paznokcie, wódkę i jeszcze lizaka! - zawołał Zelfik, a po chwili się zreflektował - Kurwa, znaczy się, momy paznokćie, wódę i lizora!

- No to chodź tutaj, zaraz zobaczymy co się da zrobić z tym chujem i paznokciem.

- Idę zdobyć jedzenie. - Mruknął Leń, który razem z Tygyrsem wyrywali sobie przez ostatnią godzinę włosy łonowe i rzucali na siebie.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 5

taki na szybko ;D


absurdalność tego opowiadania powoli zaczyna mnie powalać xD xD xD


i pomyśleć że dalej jest w "obyczajowych" xD


heheheh :D


trzeba nową kategorię utworzyć ;P


poza tym tylko my to czytamy to jest luz :D


kategoria "pojebane"? :D


idealna by była :DD


buhahaha :D


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.