Burzliwe opowieści  zobacz opis świata »

Dopis 39:Znalazła tam jeszcze informacje o kilku...

« poprzedni dopis
 

asiula 27

Od: 29.10.2006,aktywny: ostatnie 2 tygodnie

Tekstów: 3,

Dopisów: 86,


Znalazła tam jeszcze informacje o kilku innych metodach zapobiegania ciąży oraz, podaną w procentach, skuteczność każdej z nich. Na końcu artykułu była również wzmianka o testach ciążowych. Karolcia dowiedziała się w końcu, o czym mówiła jej Gośka. Odkryła z niemałym zdziwieniem, że w tym teście nie chodzi o odpowiadanie na pytania. Z tekstu wynikało również, że taki test może kupić w aptece, lub też pójść z tym prosto do przychodni. Radośnie wybrała pierwszą możliwość, przeliczyła fundusze i z dwunastoma złotymi w kieszeni ruszyła do apteki.***

- To dla ciebie, dziecko? - Spytała z niedowierzaniem farmaceutka, przyglądając się podejrzliwie dziewczynie. Karolci zaświtała w głowie niejasna myśl, że może trzeba być pełnoletnim, by kupić taki test. Odpowiedziała więc:

- Nie. To nie dla mnie. To dla mojej starszej siostry. - W tym momencie nie mogła się powstrzymać od opowiedzenia jaką wspaniałą rodzinę ma wyimaginowana siostra i jak słabo się ostatnio czuje, bo jest przepracowana... Trochę ta historia była niespójna, ale farmaceutka uwierzyła i próbowała nawet dorzucić do testu kilka opakowań wzmacniających organizm witamin. Karolcia jednak stanowczo się temu sprzeciwiła, szybko zapłaciła, zabrała swój cenny zakup i biegiem wróciła do domu.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 1

Ot, cała Karolcia :)

Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.