Co u Ciebie? - Czyli zbiorowy pamiętnik  zobacz opis świata »

Dopis 698:Znasz takie uczucie...

« poprzedni dopis
 

wiedzminka

Od: 02.03.2009,aktywny: dawno temu

Tekstów: 0,

Dopisów: 6,


Znasz takie uczucie, gdy ktoś ma straszne kłopoty, a Ty myślisz jedynie o swoim błahym problemiku? Miałam straszne wyrzuty sumienia. Ojciec B. ją bił, gdy była mniejsza, a ja myślę tylko o moich marnych, jak na przyszłą studentkę medycyny, umiejętnościach z chemii. Do tego chłopak, w którym byłam zakochana, chce być z moją przyjaciółką.

I jak tu być szczęśliwym?
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 3

Znam to uczucie. I chłopak, którego kocham też kocha moją przyjaciółkę.

Witam w klubie ; (.

Ech. Nie powinnam się przejmować, bo niby już nic do niego nie czuję. No ale właśnie, NIBY. To tak łatwo nie przemija...a Twoja przyjaciółka też go kocha? Bo moja właśnie nie- i to mnie najbardziej boli, bo on o tym wie, a i tak robi sobie nadzieje.

Masz prawo o tym "problemiku" myśleć, bo jest Twój, i to, że kogoś biją, a dzieci w Afryce głodują nie zmienia postaci rzeczy. Coś Cię irytuje, boli - ma prawo, byle się nie poddawać, nie być zastaną, działać i zmieniać. Nie ma nic gorszego ponad marazm i umniejszanie swoich problemów ("bo ktoś ma gorzej" - jakoś mnie takie stwierdzenia nigdy nie pomagały), takie jest bynajmniej moje zdanie.


Powodzenia bynajmniej życzę Wam obu - wiem, że bolesne, ale przy dobrym podejściu można i nad tym przejść do porządku dziennego. Naprawdę. :)


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.