Dyskusja nad propozycjami ulepszeń i zmian serwis  zobacz opis świata »

Dopis 9:Zrodziło się nowe logo serwisu . Niektórym...

« poprzedni dopis
 

uran 38

Od: bardzo dawna,aktywny: dawno temu

Tekstów: 79,

Dopisów: 516,


Zrodziło się nowe logo serwisu. Niektórym nie podobało się dotychczasowe jako zbyt ciemne. Ciekawe co o tym sądzicie? Wiąże się z tym pewna niespodzianka, ale to za jakiś czas.Okazuje się też, że muszę dopisać do egulaminu, że limity ilościowe nie dotyczą wpisów w systemowe, bo mnie formaliści zeźą.
 
Oceń dopis: |
 

Komentarze: 5

I ludzie liczą na konstruktywną krytykę :/ <Wiem, zdania nie rozpoczyna się od I...straszne :D>


OK, moje zastrzeżenia co do nagłówka strony:


 


1. Laptopoksiążka - pomysł niby ciekawy, z drugiej strony dość banalny, ale to, co mnie najbardziej razi, to wykonanie. Proste jak budowa cepa, za proste. Za dużo miejsca zostawionego po prawej (jeśli chciałeś zostawić je puste dla tych przewijających się reklam, to czemu najeżdżają one na grafikę???)


2. Logo Piszmy - Laptopoksiążka jest pod kątem - czemu w takim razie logo piszmy jest proste? Przestaw sobie laptopa pod taki kąt i zobaczysz, że - uwaga - napisy się zniekształcają! 


3. Napis "Więc, piszmy razem cudowny literacki sen" - nie uczyła pani z polskiego, że nie zaczyna się zdań od "więc"? 


Poczytaj sobie definicję: 


 


"Konstruktywna krytyka – rodzaj krytyki, która charakteryzuje się tym, że osoba krytykująca przedstawia lub sugeruje jednocześnie sposób lub sposoby rozwiązania problemu poddanego krytyce. Można ten rodzaj krytyki zaliczyć do krytyki wyższego poziomu w przeciwieństwie do zwykłej krytyki pozbawionej tej cechy."


 


Uważasz że w mojej wypowiedzi nie było żadnych propozycji zmian? To przeczytaj ją jeszcze z pięć razy, może coś do Ciebie dotrze... 


 


A jak wygląda to nowe logo?
Uranie napisz jeszcze chociaż jedno zdanie. ;]
Bo bezlitośnie zablokuję :) :P

Jest beznadziejne... Zero czytelności...


Aby móc dodać komentarz musisz być zalogowany.